Araçlar Bölümüne Hoşgeldiniz

İnstagram Takipçi Hilesi

Hergün yeni araçların eklendiği bu bölümü sıkı takip edin. Eşsiz araçlar çok yakında burada olacak. Şimdilik aşağıdakiler ile idare edebilirsiniz.


Beğeni Gönderme (Free Likes Tool)

Beğeni gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette beğeniyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen beğenilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

KULLAN


Takipçi Gönderme (Free Followers Tool)

Takipçi gönderme aracı ile, dilediğiniz kullanıcıya, kendi belirlediğiniz adette takipçiyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

KULLAN


Yorum Gönderme (Free Comments Tool)

Yorum gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte yorumu anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen yorumların tamamı gerçek kullanıcılar tarafındandır.

KULLAN


Story Görüntülenme (Free Story Views Tool)

Storylerinize mevcut krediniz tutarınca görüntülenme atabilirsiniz. Üstelik tek seferde tüm storylerinize görüntülenme gitmektedir.

KULLAN


Video Görüntülenme (Free Video Views Tool)

Video görüntüleme aracı ile, dileğiniz videoya, istediğiniz kadar görüntüleme atabilirsiniz. Böylece fenomen olma yolunda rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.

KULLAN


Gönderi Kaydetme (Free Posts Saving Tool)

Bu Özellik ile fotoğraflarınıza başkalarına kaydettirebilir bu sayede keşfete düşürebilirsiniz.

KULLAN


Canlı Yayın Araçları (Free Live Broadcast Tools)

Canlı Yayın Araçları Sayesinde Yapacağınız Bir Canlı yayına İzleyici, Beğeni Ve Yorum Göndererek; Yayınınıza Hit kazandırmış Olup. Hesabınızı popüler Hale Getirmiş olacaksınız.

KULLANCopyright© 2021 | Takipcivip.com
Tüm Hakları Saklıdır. | Hasan Lıve 🔴🔵